Najčastejšie otázky o duále
19.02.2019

Systém duálneho vzdelávania je na Slovensku ešte relatívne nový, veď v tomto školskom roku v duale zmaturujú prví študenti. Toto sú najčastejšie otázky, na ktoré sa nás študenti pri rozhodovaní o vstúpení do duálu pýtajú. (viac…)

www.mojdual.sk
08.02.2019

Do systému duálneho vzdelávania sú na Slovensku okrem stredných odborných škôl obchodu a služieb zapojené aj ďalšie odbory. Všetky informácie nájdeš na stránke www.mojdual.sk.

A ak chceš vedieť ešte viac od duálnom vzdelávaní pre obchod, napíš nám na adresu dualko@modernyobchod.sk. Radi ti odpovieme na všetky otázky o štúdiu a perspektíve zamestnaní v obchode.

Poď študovať obchod v duále
09.01.2019

Študuj obchod s podporou zahraničných reťazcov a získaj množstvo benefitov už počas štúdia a istotu pracovného miesta po skončení školy. Stiahni si leták, kde nájdeš všetky informácie o duálnom vzdelávaní pre obchod v spolupráci so zahraničnými reťazcami BILLA, dm drogerie markt, Kaufland, Lidl, Metro a Tesco. (viac…)

Nezmeškaj termíny prihlášok
09.01.2019

Rozhodol si sa študovať obchod v duale s niektorým zo zahraničných reťazcov? Tak si zapíš do kalendára nasledovné dátumy a nezmeškaj termíny prihlášok pre školský rok 2019/2020: (viac…)