BILLA

Za naším úspechom stoja zamestnanci. Vďaka nim je BILLA jedinečným supermarketom a zákazníci majú príjemný zážitok z nákupu. Nárast počtu predajní a rozvoj otvára v BILLA nové pracovné príležitosti a možnosti kariérneho rastu. Staň sa aj Ty súčasťou BILLA rodiny.

Detail reťazca
dm drogerie markt

dm drogerie markt patrí k najväčším spoločnostiam strednej a východnej Európy, ktoré sa zaoberajú predajom drogériového tovaru. Vo svojich predajniach po celom Slovensku ponúka rozsiahly sortiment v oblasti krásy, wellnessu, zdravia, starostlivosti o deti, domácnosti.

Detail reťazca
Kaufland

Spoločnosť Kaufland je úspešná a výnimočná svojou výkonnosťou, dynamickosťou a férovým prístupom. Ceníme si motiváciu a angažovanosť každého zamestnanca a každoročne poskytujeme v Kauflande v rámci duálneho vzdelávania rôznorodé príležitosti novým žiakom.

Detail reťazca
LIDL

V súčasnosti zamestnávame takmer 7000 zamestnancov v oblasti predaja, nákupu, administratívy, logistiky, centrálnych služieb a expanzie. Našim zásadným princípom a kľúčom k úspechu je jednoduchosť. Tomu prispôsobujeme celé naše konanie.

Detail reťazca
METRO

V METRO sa zameriavame na veľkoobchodný predaj  potravinárskeho aj nepotravinárskeho tovaru registrovaným podnikateľom. Sme akční, otvorení novým príležitostiam a podnetom a navzájom sa podporujeme. Pokiaľ Ti tieto hodnoty nie sú cudzie, daj nám o sebe vedieť.

Detail reťazca
TERNO Kraj

Sme moderná slovenská sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne KRAJ, a TERNO.

Detail reťazca
TESCO

Všetko, čo robíme, sa začína a končí u ľudí – našich zákazníkov a zamestnancov. Ukáž nám svoj talent, angažovanosť, nápady a energiu a môžeš od nás očakávať plnú podporu a široké spektrum možností, ktoré ti dajú príležitosť využiť svoj potenciál naplno.

Detail reťazca