Počet pobočiek 6
Webová stránka reťazca www.metro.sk
Počet zamestnancov 1150

Kto sme:

Spoločnosť METRO Cash & Carry SR je jednou z divízií skupiny METRO AG, ktorá pôsobí v 26 krajinách a je druhou najväčšou veľkoobchodnou spoločnosťou na svete. Na Slovensku máme 6 veľkoobchodných predajní, kde ponúkame široký výber potravinového i nepotravinového sortimentu pre registrovaných zákazníkov. Od roku 2008 ponúkame tiež formu priamej distribúcie tovaru pod názvom METRO Distribúcia, ktorá je najrýchlejšie sa rozvíjajúcou službou pre našich zákazníkov. Sme špecialistami na gastronómiu a svojimi službami vytvárame našim zákazníkom zážitok z nakupovania. Vďaka prepracovanej logistike, kedy aj čerstvý losos dokáže byť do 24h z lode priamo na pulte, ponúkame denne našim zákazníkom čerstvé a kvalitné suroviny z celého sveta, vďaka ktorým je ich podnikanie úspešné. Našimi zákazníkmi sú hotely, reštaurácie, závodné jedálne, bary, cateringové spoločnosti a ďalší podnikatelia z oblasti HoReCa. Do našich predajní potom prichádzajú na nákupy ako maloobchodníci, tak zástupcovia inštitúcií, ako sú napr. orgány štátnej správy, školy či nemocnice.

Jedným z pilierov nášho úspechu je veľký tím obchodných zástupcov, ktorí sú denne v kontakte so zákazníkmi a prinášajú nám tak informácie, vďaka ktorým sa môžeme ďalej rozvíjať. Úspech našich zákazníkov je zmyslom nášho podnikania. V spoločnosti METRO sme akční, sme otvorení novým príležitostiam a podnetom a navzájom sa podporujeme. Daj nám o sebe vedieť a poď spolu s METRO svojej kariére naproti.

METRO ti garantuje:

  1. Vzdelávanie prostredníctvom certifikovaných inštruktorov, individuálny prístup
  2. Najširší výber pozícií v oblasti obchodu
  3. Zaujímavé finančné ohodnotenie = odmena za produktívnu prácu vo výške 100% minimálnej hodinovej mzdy + podnikové a prospechové štipendium + iné benefity
  4. Stravovanie v našej jedálni zdarma
  5. Pracovné a školské pomôcky
  6. Garancia pracovného miesta
  7. Kariérny rast

METRO ti prináša moderné prístupy a najširší rozhľad v rámci obchodu. Len u nás získaš súčasne skúsenosti z maloobchodu a veľkoobchodu. Vďaka METRO dostaneš šancu pracovať aj s prémiovými zákazníkmi do ktorých patria špičkové reštaurácie či hoteli po celom Slovensku. Tvoje štúdium cez METRO bude plné zážitkov a pozitívnych skúseností vďaka rozmanitým službám, ktoré METRO ponúka. U nás nepoznáme stereotyp, my v METRO sa orientujeme na rozsiahle služby, ktoré ako jediný poskytujeme na Slovensku.

Ozvi sa nám

Ak chceš mať zo štúdia zážitok, ozvi sa nám na dual@metro.sk alebo +421 904 781 411.