Počet pobočiek 160
Počet zamestnancov takmer 7000

Kto sme

Sieť diskontných predajní Lidl je na slovenskom trhu už od roku 2004. Zamestnáva takmer 7-tisíc ľudí, ktorí našli prácu vo viac ako 160 predajniach, troch logistických skladoch a na centrále Bratislave. A v rozširovaní svojho pôsobenia stále pokračuje. Z toho vyplýva aj neustála potreba zväčšovania logistických centier a otvorenie nových pracovných pozícií, čo pomôže skladom uspokojovať potreby predajní, a tak aj zákazníkov. Lidl tým potvrdzuje, že je na slovenskom trhu stabilným zamestnávateľom, ktorý aj počas krízy vytvára nové pracovné miesta. Zamestnanci sú pre neho na prvom mieste. A k zamestnancom patria aj dualisti. Lidl projekt duálneho vzdelávanie pravidelne inovuje, aby čo najlepšie vyhovoval potrebám ako študentov, tak aj trhu práce.

 

Čo ponúkame

  • Vlastné peniaze už od prvého ročníka - finančné ohodnotenie 3,50 - 4,40 € / hod
  • Príspevok na stravu - karta Ticket Restaurant 5,10 € / deň
  • Motivačné štipendium - až do 500 € / rok
  • Neustále vzdelávanie sa a získavanie praktických skúseností od najlepších - zaučenie od kolegov, vďaka ktorým budeš na trh práce viac pripravený a rovnako sa dozvieš bližšie o spoločnosti Lidl priamo zvnútra
  • Školské potreby - nástupný balíček s predmetmi, ktoré sa ti zídu, ako zošity, obedár či taška
  • Pracovné oblečenie - vrátane ochranných pracovných pomôcok
  • Náskok v kariére a garancia pracovného miesta - po skončení duálneho vzdelávania s Lidlom máš možnosť zostať pracovať na pozíciách Predavač – pokladník (m/ž) alebo sa postupne vypracovať na vyššiu pozíciu, napríklad cez program Trainee Manažér predajne - odštartuj svoju kariéru (m/ž).

Prihlás sa k nám

Prihlášku si môžeš stiahnuť TU.

Ozvi sa nám

studujdualne@lidl.sk